• icon


  • icon  • icon


  • icon


Każdemu Klientowiznajdziemy odpowiednizespół pracowników


Image placeholder

O nas

VCH Group Sp. z o.o.

VCH Group to firma, która od wielu lat zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, które poszukują nowego personelu, ale nie mają czasu na rekrutację. Zapewniamy im dostawę odpowiedniej liczby pracowników, również w ramach pracy tymczasowej oraz sezonowej.

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ ONLINE

Wiemy, że dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowców bywa trudne, dlatego łączymy dobrze przygotowanych pracowników z pracodawcami potrzebującymi wsparcia.

Nie czekaj, skorzystaj z naszych usług już teraz!

Dla jakich firm są dedykowane Nasze usługi?

Heading photo

Chcących odciążyć działy HR

Dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w rekrutacji, niezależnie od wielkości firmy i profilu kandydata.Oferta cenowa jest elastyczną i dostosowaną do potrzeb klienta.

Heading photo

Ceniących sobie swój czas

Da przedsiębiorców i managerów, którzy nie chcą tracić czas na rozmowy rekrutacyjnez kandydatami niespełniającymi oczekiwań.

Heading photo

Stawiających na rozwój

Dla firm, które potrzebują większej ilości pracowników w krótkim czasie.Na przykład do prac sezonowych lub w związku ze skalowaniem biznesu.

Pracodawca nie musi więc martwić się obowiązkami kadrowo-płacowymi. Wystarczy podpisać z nami umowę, aby zapewnić sobie stały dostęp do specjalistów z najróżniejszych branż. Oferujemy pracowników chcących podjąć prostą pracę w celu przyuczenia lub specjalistów w skomplikowanych dziedzinach.

Zespół VCH Group

Naszych Pracowników znajdziesz w branżach:

Illustration

Pracownicy budowlani

Illustration

Magazynierzy

Illustration

Pracownicy produkcji

Illustration

Pracownicy cateringu dietetycznego

Illustration

Pracownicy piekarni

Illustration

Pracownicy z uprawnieniami UDT

Masz zlecenie i potrzebujesz rąk do pracy?

Pozyskaj Pracownika w Ciągu Doby!

Jesteśmy gotowi, aby ci pomóc. Ustalimy wszystkie szczegóły i zrealizujemy Twoje zamówienie w ciągu doby!

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Usługi

Redukcjaobowiązków

Odpowiedzialność za personel po stronie agencji – personel związany stosunkiem prawnym z agencją, obowiązki BHP oraz inne obowiązki po stronie agencji.

Wsparciena każdym etapie

Wprowadzamy do zakładu pracy własnych brygadzistów i koordynatorów, którzy pełnią fachowe kierownictwo i nadzór nad personelem.

Elastycznośćwspółpracy

Zajmujemy się polityką płacową i bierzemy odpowiedzialność za efekty działań zatrudnionych przez nas ludzi. Rozliczamy się w ustalony z klientem sposób – mogą to być godziny technologiczne, efekt wykonanej usługi bądź utrzymanie procesu.

Zorientowanie na potrzeby Klienta

Każda branża jest inna i w związku z tym wymaga innych rozwiązań w kwestii rekrutacji pracowników. Przed rozpoczęciem naszych działań dokładnie badamy potrzeby Klienta i tworzymy profil idealnego kandydata.

Pełna obsada
kadry

Gwarantujemy, że miejsce pracy zawsze będzie obsadzone przez pracownika. W przypadku jego rezygnacji natychmiast skierujemy do Ciebie kolejną osobę.

Bezpieczeństwo prawne

Zajmujemy się całym procesem dotyczącym legalnego pobytu i pracy cudzoziemca w Polsce. Pomagamy w przedłużaniu pobytu pracownika w kraju

Wybierając Nas Uzyskasz:

Wykwalifikowanakadra

Wykwalifikowana kadra jest gwarancją satysfakcji dla naszych Klientów. Skrupulatnie sprawdzamy ludzi chcących podjąć pracę i wybieramy najlepszych!

Dyspozycyjnośćusług

Cenimy ciężką pracę naszych Partnerów i rozumiemy, że nie zawsze wystarczy czasu na wykonanie wszystkich czynności. Dlatego, dla Państwa wygody i komfortu, jesteśmy w pełni dyspozycyjni.

Współpracaz Partnerami

Delegujemy zadania. Niektóre zamówienia, wpływają do nas nagle z terminem realizacji na wczoraj. Dlatego współpracujemy z firmami zewnętrznymi, aby przyśpieszyć realizację złożonych zamówień.

Sprawna i szybkarealizacja

W trosce o rozwój Państwa firmy nasi specjaliści dążą do tego, by jak najszybciej pozyskać odpowiednich pracowników gotowych do wyjazdu od zaraz. 

Oszczędnośćczasu i pieniędzy

Dzięki nam oszczędzą Państwo czas, energię i pieniądze! Ograniczamy formalności – wystarczy podpisać z nami umowę, a my z przyjemnością zajmiemy się resztą!